TP1.5KE18CA
MFR.Part #
TP1.5KE18CA
JLCPCB Part #
C1975343
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 15.3V 17.1V 1uA 25.2V 60.3A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS