16R1000GF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
16R1000GF
JLCPCB Part #
C5476576
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100A 10A 16V 17A 4mΩ 6s 插件 Resettable Fuses ROHS