1206L400/12SLWR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L400/12SLWR
JLCPCB Part #
C1512052
Description
-40℃~+85℃ 12V 18mΩ 2s 3mΩ 4A 50A 800mW 8A 1206 Resettable Fuses ROHS