2920L400/15MR-A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
2920L400/15MR-A
JLCPCB Part #
C3760565
Package
SMD,5.1x7.4mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5W 10mΩ 15V 40A 40mΩ 4A 4s 8A SMD,5.1x7.4mm Resettable Fuses ROHS