0603SFF500F/32-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0603SFF500F/32-2
JLCPCB Part #
C315929
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 32V 35A 5A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS