TPSMD54CA
MFR.Part #
TPSMD54CA
JLCPCB Part #
C1976800
Description
-65℃~+150℃ 2uA 34.4A 3kW@10/1000us 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS