0471.500NAT1L
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0471.500NAT1L
JLCPCB Part #
C3163251
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 500mA 50A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS