0217.080MRET1P
MFR.Part #
0217.080MRET1P
JLCPCB Part #
C3167337
Package
Plugin,D6xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 80mA Glass Tube Fuse Plugin,D6xL22.5mm Disposable fuses ROHS