04653.15DR
MFR.Part #
04653.15DR
JLCPCB Part #
C187592
Package
SMD,12.1x4.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 12.1mm 250V 250V 3.15A 32.4 4.5mm 4.5mm Surface Mount Fuse SMD,12.1x4.5mm Disposable fuses ROHS