60R160XMR
MFR.Part #
60R160XMR
JLCPCB Part #
C3761974
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.6A 11.4s 220mΩ 3.2A 40A 60V 90mΩ 插件 Resettable Fuses ROHS