TMOV20RP460EL2B7
MFR.Part #
TMOV20RP460EL2B7
JLCPCB Part #
C1529769
Package
Plugin
Description
1.24kV 10kA 200pF@1MHz 360J 460V 610V 750V 插件 Varistors ROHS