0451.315MRL
MFR.Part #
0451.315MRL
JLCPCB Part #
C187554
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.0311 125V 125V 2.5mm 315mA 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS