30KPA350A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA350A
JLCPCB Part #
C3709880
Description
-55℃~+175℃ 2uA 30kW 350V 391V 53.4A 567V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS