0443.750DR
MFR.Part #
0443.750DR
JLCPCB Part #
C187537
Package
SMD,10.1x3.1mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 750mA Surface Mount Fuse SMD,10.1x3.1mm Disposable fuses ROHS