SJ6016NRP
MFR.Part #
SJ6016NRP
JLCPCB Part #
C17183386
Package
TO-263
Description
-40℃~+150℃ 1 SCR 1.5V 1.6V 16A 30mA 600V 75mA TO-263 Thyristors (SCR)/Modules ROHS