044002.5WR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
044002.5WR
JLCPCB Part #
C206975
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 2.5A 32V 32V 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS