TP5.0SMDJ130A
MFR.Part #
TP5.0SMDJ130A
JLCPCB Part #
C20350103
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 130V 159V 180A@8/20us 270V 5kW@10/1000us 5uA IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS