0325020.MXF48SPP
MFR.Part #
0325020.MXF48SPP
JLCPCB Part #
C3164850
Description
-55℃~+125℃ 20A 250V 400A Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS