050701.6MXEP
MFR.Part #
050701.6MXEP
JLCPCB Part #
C3167105
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 150A 650V Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS