032501.2HXP
MFR.Part #
032501.2HXP
JLCPCB Part #
C3165685
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.2A 100A、10kA 125V 250V Ceramic Tube Fuse Plugin,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS