V10H275P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
V10H275P
JLCPCB Part #
C1529593
Package
Plugin
Description
200pF@1MHz 275V 3.5kA 350V 430V 70J 710V 插件 Varistors ROHS