021601.6MXP
MFR.Part #
021601.6MXP
JLCPCB Part #
C178853
Package
D5.2xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 1.005 1.5kA 1.6A 20mm 250V 5.2mm Ceramic Tube Fuse D5.2xL20mm Disposable fuses ROHS