04221.25MRA
MFR.Part #
04221.25MRA
JLCPCB Part #
C3157123
Package
SMD,6.3x2.5mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 250V 250V 50A SMD,6.3x2.5mm Disposable fuses ROHS