0448.315MR
MFR.Part #
0448.315MR
JLCPCB Part #
C3161769
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 0.0265 125V 125V 2.69mm 2.69mm 315mA 50A 6.1mm Surface Mount Fuse SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS