0157.375DRT
MFR.Part #
0157.375DRT
JLCPCB Part #
C3165777
Package
SMD,6.5x3.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 375mA 50A SMD,6.5x3.7mm Disposable fuses ROHS