30KPA39CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
30KPA39CA
JLCPCB Part #
C1976230
Description
-55℃~+175℃ 2mA 30kW@10/1000us 39V 43.6V 450.9A 67.2V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS