TP5KP16CA
MFR.Part #
TP5KP16CA
JLCPCB Part #
C1976811
Description
-55℃~+150℃ 16V 17.8V 196.2A 26V 2uA 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS