SJD12C28L01
MFR.Part #
SJD12C28L01
JLCPCB Part #
C5125132
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200W 28V 31.1V 4.4A 45.4V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS