SMDJ200A
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMDJ200A
JLCPCB Part #
C2990225
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 200V 224V 324V 3kW 9.3A IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS