5.0SMDJ43CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
5.0SMDJ43CA
JLCPCB Part #
C2990407
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 2uA 43V 47.8V 5kW 69.4V 72.1A Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS