SJD12A26L01
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SJD12A26L01
JLCPCB Part #
C5125122
Package
SOD-123FL
Description
-55℃~+150℃ 1 1uA 200W 26V 28.9V 4.8A 42.1V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-123FL ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS