SMCJ7.5CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
SMCJ7.5CA
JLCPCB Part #
C2990126
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1.5kW 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS