20KP17CA
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
20KP17CA
JLCPCB Part #
C3034432
Package
P600
Description
-55℃~+150℃ 17V 20kW@10/1000us 21.22V 31V 3mA 645.1A@10/1000us Bidirectional TVS P600 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS