911KD10J
Extended
Manufacturer
Liown
MFR.Part #
911KD10J
JLCPCB Part #
C6936477
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
1.5kV 110pF 130J 3.5kA 400mW 550V 7.5mm 745V 910V Plugin,P=7.5mm Varistors ROHS