SPH1360S-6R8MT
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
SPH1360S-6R8MT
JLCPCB Part #
C5352559
Package
SMD,13.45x12.6mm
Description
12A 13.5mΩ 19A 6.8uH ±20% SMD,13.45x12.6mm Power Inductors ROHS