SCW4532-601Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
SCW4532-601Y
JLCPCB Part #
C2941518
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 120mΩ 1A 2 50V 600Ω@100MHz SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS