FBC1608-221Y
MFR.Part #
FBC1608-221Y
JLCPCB Part #
C2941557
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1A 220Ω@100MHz 300mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS