MLF2012A-4R7M
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
MLF2012A-4R7M
JLCPCB Part #
C2941586
Description
350mA 35@1MHz 35MHz 4.7uH 400mΩ ±20% 0805 Inductors (SMD) ROHS