FBG1005-121Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBG1005-121Y
JLCPCB Part #
C2941523
Package
0402
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 150mA 500mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS