FBC1608-102Y
MFR.Part #
FBC1608-102Y
JLCPCB Part #
C2941556
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1kΩ@100MHz 500mA 550mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS