FBH3216-121Y
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
FBH3216-121Y
JLCPCB Part #
C2941551
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 120Ω@100MHz 35mΩ 4A ±25% 1206 Ferrite Beads ROHS