HFM1005-2N2S
Extended
Manufacturer
Linekey
MFR.Part #
HFM1005-2N2S
JLCPCB Part #
C2941466
Package
0402
Description
2.2nH 200mΩ 300mA 8.1GHz 8@100MHz Multilayer inductor 0402 Inductors (SMD) ROHS