SCT1254WR-S-2P
Extended
Manufacturer
Lian Xin Technology
MFR.Part #
SCT1254WR-S-2P
JLCPCB Part #
C18202211
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.85mm 125V 1A 1x2P 2 2P 6.5mm Beige Brass Gold PA6T Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS