LWN2007A4
Extended
Manufacturer
Lewa Micro
MFR.Part #
LWN2007A4
JLCPCB Part #
C54221204
Package
TO-252
Description
1 N-channel 1.968nF 20V 28nC 306pF 312pF 4mΩ@4.5V 60W 680mV N-Channel ±10V TO-252 MOSFETs ROHS