LWT4008AD3
Extended
Manufacturer
Lewa Micro
MFR.Part #
LWT4008AD3
JLCPCB Part #
C54221186
Package
PDFN-8L(3.3x3.3)
Description
1 N-channel 1.5V 14.4nC 30pF 34W 408pF 40V 5.8mΩ@10V 673pF N-Channel ±20V PDFN-8L(3.3x3.3) MOSFETs ROHS