VZS471M1ETR-1010
MFR.Part #
VZS471M1ETR-1010
JLCPCB Part #
C249978
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 2000hrs@105℃ 25V 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS