OVK271M1DTR-0812
MFR.Part #
OVK271M1DTR-0812
JLCPCB Part #
C250069
Package
SMD,D8xL12mm
Description
-55℃~+105℃ 12mm 20V 270uF 4A@100kHz 5000hrs@105℃ 8mm ±20% SMD,D8xL12mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS