VZS151M1ATR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZS151M1ATR-0606
JLCPCB Part #
C249970
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 150uF 2000hrs@105℃ 260mΩ@100kHz 300mA@100kHz 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS