VZH470M1HTR-0806ACS
MFR.Part #
VZH470M1HTR-0806ACS
JLCPCB Part #
C25503692
Package
SMD,D8xL6.5mm
Description
-55℃~+105℃ 47uF 50V 6.5mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS