RGA221M1VSA-0811G
MFR.Part #
RGA221M1VSA-0811G
JLCPCB Part #
C25503682
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 11.5mm 2000hrs@105℃ 220uF 35V 8mm ±20% Plugin,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS